Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Gwiazdy pokochały te T-shirty. Ty też możesz je mieć!

Informacje...

2018-11-07  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: ENDO   Kategoria: Wiadomości z kraju

Co łączy Magdalenę Różczkę, Maję Bohosiewicz, Mateusza Damięckiego i Macieja Stuhra? Radość z pomagania innym i charytatywne koszulki Razem Możemy Więcej - polskiej marki Endo. Co zrobić, aby tak jak gwiazdy przyłączyć się do akcji?

Jesień w pełni, wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki oraz Boże Narodzenie. To czas, w którym szczególnie chętnie pomagamy innym. Często, by okazać wsparcie, wystarczy bardzo niewiele. Świetnym tego przykładem jest akcja charytatywna Endo - Razem Możemy Więcej, pomagająca dzieciom w walce z nowotworami. Jak do niej dołączyć? Wystarczy kupić produkty z charytatywnej kolekcji. Całkowity zysk z ich sprzedaży trafia do podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń, ułatwiając dzieciom powrót do zdrowia.


Bo dzieci są najważniejsze

Jak mówi pomysłodawczyni akcji i Dyrektor artystyczna Endo - Aneta Kołaszewska, działalność marki znacznie wykracza poza projektowanie i sprzedaż ubranek. Endo świetnie rozumie najmłodszych i zawsze stawia ich potrzeby na pierwszym miejscu.

-Dziecko jest zawsze w centrum naszej uwagi i staramy się widzieć więcej, niż czubek własnego nosa. Pomoc najmłodszym, dla których los jest wyjątkowo niesprawiedliwy, to nasz obowiązek!  – wyjaśnia Aneta Kołaszewska.


https://www.youtube.com/watch?v=ZNZEw8gqjV8

 

Gwiazdy dają przykład!

Ambasadorką akcji Razem Możemy Więcej jest znana i ceniona aktorka - Magdalena Różczka, autorka hasła – Razem Możemy Więcej.

-Gdy włączamy się w akcje charytatywne, to mamy siłę sprawczą. Jako jednostka możemy niewiele, zaś razem jesteśmy naprawdę potrzebni i mamy wielką moc. Łącząc siły zmieniamy świat na lepsze – tłumaczy.

 

To niejedyna artystka, zaangażowana w tę szlachetną inicjatywę. Podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń wspiera także Anna Dereszowska.

 

-Wspaniale jest móc pomagać i każdy może to zrobić – na różne sposoby. Można pomagać samemu, ale można też działać wspólnie – bo razem, możemy więcej – i do tego was zachęcam – wyjaśnia aktorka.

 

Wśród znanych i lubianych, którzy zaangażowali się w akcję, nie mogło również zabraknąć Szymona Majewskiego.

 

-Jestem wielkim przyjacielem Endo i Fundacji Spełnionych Marzeń. Polecam koszulki z charytatywnej kolekcji, ponieważ wspierają podopiecznych z Fundacji Spełnionych Marzen, cudownie się w nich wygląda i - co więcej - są bardzo komfortowe – tak showman zachęca do charytatywnych zakupów.

 

W projekt zaangażowali się również: Paulina Sykut-Jeżyna, Mateusz Damięcki, Laura Łącz, Anna Dec, Kasia Bujakiewicz, Krzysztof Ibisz, Maja Bohosiewicz, Maciej Stuhr, Edyta Herbuś, Tomek Ciachorowski, Bovska, Karolina Pilarczyk.


Pomóc może każdy

Nie tylko celebryci wspierają charytatywne działania Endo. Do akcji chętnie przyłączają się także przedstawiciele branży wnętrzarskiej. W koszulkach Endo można zobaczyć zespół Everspace - dystrybutora nowoczesnych mebli biurowych. Do akcji włączyła się również firma PEKA - producent ergonomicznych systemów  przechowywania do kuchni.

 

Dla całej rodziny

Koszulki „Razem Możemy Więcej" od Endo to uniwersalna propozycja, pasująca do każdej stylizacji. Co więcej, T-shirty może nosić zarówno niemowlę, jak i dorośli - są dostępne w rozmiarach dla całej rodziny. W kolekcji znalazły się również ekologiczne torby na zakupy. Wszystkie produkty można znaleźć w sklepie internetowym:  https://endo.pl/.

 

Więcej o akcji na: https://endo.pl/kolekcja/razem-mozemy-wiecej,1

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Wiadomości z kraju

Scenariusze dla polskiego meblarstwa po czasach pandemii

2020-07-30

Polski przemysł meblarski został mocno dotknięty przez sytuację związaną z epidemią koronawirusa. Niemniej… »

Nowy raport Nowego Stylu: Welcome back... to the office!

2020-07-30

Eksperci Nowego Stylu sporządzili raport „Welcome back... to the office!”, w którym zebrali… »

Dostosowanie umów najmu do obecnych realiów kluczem do przetrwania

2020-07-27

Mijają dwa miesiące od momentu częściowego zniesienia obostrzeń dotyczących gastronomii. To był dla nas bardzo… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2020 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro