Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Luksusowe apartamenty do zamieszkania na gwiazdkę

Informacje...

2018-12-14  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: Autor zewnętrzny   Kategoria: Wiadomości z kraju

Basen, siłownia, spa, sala kinowa z symulatorem do gry w golfa, piwniczka na wina, multimedialna sala konferencyjna i wiele innych udogodnień. Tak wygląda życie w Złotej 44. Można tu zamieszkać już na gwiazdkę.

Zaprojektowany przez Daniela Libeskinda budynek przy Złotej 44, to najsławniejszy w Polsce apartamentowiec ostatnich lat. Jest okazja, żeby się do niego wprowadzić, i to już na święta. Na nabywców czekają gotowe, w pełni wyposażone apartamenty, w których znajduje się nawet zastawa stołowa, a także choinka.

Kwintesencja luksusu i komfortu

W ofercie Złotej 44 są zarówno mniejsze mieszkania z jedną sypialnią, jak i komfortowe kilkupokojowe apartamenty dla rodzin. Znajdują się między 9. a 52. piętrem. Wprowadzając się do nich na święta, nowi rezydenci będą mogli podziwiać widok na rozświetloną bożonarodzeniowymi dekoracjami Warszawę. Spalanie świątecznych kalorii zapewni 25-metrowy basen i w pełni wyposażona siłownia, a relaks - spa oraz zewnętrzne jacuzzi na tarasie.
Do dyspozycji mieszkańców jest również prywatne kino, w którym miłośnicy najbardziej tradycyjnego świątecznego filmu „Kevin sam w domu”, obejrzą go w komfortowych warunkach. Po seansie będą mogli zagrać w golfa, przenosząc się dzięki specjalnemu symulatorowi, na pole golfowe Congressional Country Club, Hazeltine i Oakmont w USA, Celtic Manor lub Royal Troon w Wielkiej Brytanii czy też Abu Dhabi Golf Club w ZEA.
Rodziny z dziećmi z pewnością zainteresuje pokój zabaw dla dzieci, a mieszkańców, którzy chcą pracować z domu, multimedialna sala konferencyjna. W organizowaniu codziennych spraw pomoże obsługa apartamentowca w ramach usługi concierge.

Oryginalne wnętrza

Wnętrza trzech gotowych do zamieszkania apartamentów zostały wyposażone przez wybitnych designerów i architektów.
Zwolenników nowoczesnego designu i niebanalnych dodatków zainteresuje apartament zaaranżowany przez  Oskara Ziętę - architekta, projektanta, rzeźbiarza, innowatora i twórcę jednej z najnowocześniejszych technologii obróbki stali.
Apartament „Just Single” stanowi oazę ciepłych barw ziemi, przełamanych nutą błękitu nieba i zieleni jungli wielkomiejskiego krajobrazu. Połączenie miękkich aksamitów oraz klimatycznego oświetlenia w wykonaniu architektów BB Home tworzy przestrzeń dla osób ceniących klasyczne wnętrza.

Zaprojektowany przez architektów z pracowni IdeaMM oraz BB Home apartament „Etno” kusi atmosferą wielkich podróży. Alternatywą dla przyszłego mieszkańca tego domu jest wypoczynek w przestrzennym salonie z oknami od podłogi do sufitu, skąd można obserwować „miejski spektakl”.

Ile trzeba zapłacić za taki luksus? Ceny apartamentów na Złotej 44 zaczynają się od 3 mln złotych.

Zamieszkanie w Złotej 44 pozwala na życie w najlepszym sąsiedztwie, na dołączenie do elitarnego klubu ludzi sukcesu. W wieży mieszkają znane osoby, polscy i zagraniczni biznesmeni, np. Robert Lewandowski, Joanna Krupa czy trener Legii, legenda portugalskiej piłki nożnej Ricardo Sa Pinto.

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Wiadomości z kraju

Scenariusze dla polskiego meblarstwa po czasach pandemii

2020-07-30

Polski przemysł meblarski został mocno dotknięty przez sytuację związaną z epidemią koronawirusa. Niemniej… »

Nowy raport Nowego Stylu: Welcome back... to the office!

2020-07-30

Eksperci Nowego Stylu sporządzili raport „Welcome back... to the office!”, w którym zebrali… »

Dostosowanie umów najmu do obecnych realiów kluczem do przetrwania

2020-07-27

Mijają dwa miesiące od momentu częściowego zniesienia obostrzeń dotyczących gastronomii. To był dla nas bardzo… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2020 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro