Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Kreatywne prace dekoracyjne z Blu Tack

Porady i informacje...

2020-04-21  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: Autor zewnętrzny   Kategoria: Porady, produkty, technologie

Niektórzy uważają, że prace plastyczne są domeną dzieci. W końcu najmłodsi potrafią godzinami rysować, wycinać, kleić i ozdabiać przeróżne przedmioty, a ich twórczość nierzadko zaskakuje ro-dziców i opiekunów. Jednak również w wielu dorosłych drzemią olbrzymie pokłady wyobraźni i coraz częściej to oni w wolnej chwili znajdują czas na artystyczne hobby. Właśnie z myślą o oso-bach, którym prace twórcze sprawiają największą radość, powstała linia produktów do prac krea-tywnych Blu Tack.

Scrapbooking, decoupage, cardmaking i quilling to pojęcia, które jeszcze niedawno znane były tylko nielicznym pasjonatom. Dzisiaj przygotowywanie samodzielnie ozdobnych kartek, tworzenie kreatywnych, personalizowanych albumów ze zdjęciami czy też dekorowanie zwykłych przedmiotów poprzez naklejanie na nich fragmentów serwetek, cieszy się coraz większą popularnością. Do tego dochodzą różnego rodzaju dzieła w nurcie „Do It Yourself” lub upcyklingu, czyli nadawania drugiego życia zużytym przedmiotom i wykorzystywania ich np. do tworzenia biżuterii czy elementów wyposażenia wnętrz.


Warto jednak pamiętać, że wszelkie prace kreatywne wymagają nie tylko zmysłu artystycznego, olbrzymiej wyobraźni i cierpliwości, ale również szeregu różnych materiałów, akcesoriów i narzędzi – m.in. kleju czy nożyczek. Produkty z serii Blu Tack to praktyczne i wielofunkcyjne propozycje, które bez trudu zastąpią wiele z nich, pomagając w jeszcze prostszy i przyjemniejszy sposób realizować swoje hobby. Przezroczyste, samoprzylepne kropelki Blu Tack Glu Dots doskonale sprawdzą się podczas tworzenia okolicznościowych kartek czy wklejania zdjęć do przygotowanego własnoręcznie albumu. Dwustronne klejące poduszeczki Blu Tack Foam Pads umożliwią natomiast stworzenie efektu 3D na plakacie, fotograficznym kolażu albo w tzw. exploding box, ozdabianym metodą scrapbookingu. Masy plastyczne wielokrotnego użytku Blu Tack z powodzeniem zastąpią natomiast tradycyjny klej, pinezki lub taśmę samoprzylepną w kompozycjach kwiatowych czy stroikach, a do tego świetnie nadają się do formowania w różnorodne kształty i tworzenia trójwymiarowych dekoracji.


Uzupełnieniem innowacyjnych, samoprzylepnych propozycji z linii Blu Tack są klasyczne kleje do prac plastycznych, które doskonale sprawdzają się w przypadku papieru, tkanin, korka i plastiku, a nawet ceramiki, kamienia i metalu. Śmiało można zatem wykorzystywać je do ozdabiania przedmiotów techniką decoupage, łączenia ze sobą filcowych wzorów czy też tworzenia naturalnych dekoracji z drewna, słomy i suszonych roślin. Kompletując zestaw 3 produktów w składzie: szybki i mocny klej kontaktowy w sprayu Fast Tak, uniwersalny All Purpose w tubce oraz przeznaczony do papieru White Glue w plastikowej butelce, można mieć pewność, że każda praca plastyczna uda się doskonale i będzie nie tylko piękna, ale również trwała.http://www.blutack.pl

www.bostik.pl

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Porady, produkty, technologie

Salon kąpielowy nie boi się koloru

2020-07-30

Dzisiejsze luksusowe łazienki są salonami kąpielowymi w pełnym tego słowa znaczeniu. Pożegnaliśmy sterylne… »

Gra światła na szkle. Kolejny świetny projekt studia DECHEM dla AQForm

2020-07-30

Krągłości są na czasie! Zwłaszcza we wnętrzu i zwłaszcza jeśli mówimy o oświetleniu. Geometryczne… »

W stylu domku na wsi

2020-07-30

Dla osób ceniących naturę i proste życie na wsi najlepszym wyborem jest styl rustykalny. Definiują go… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2020 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro