Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

POMALUJ SWÓJ AZYL NA WIOSNĘ

Informacje...

2020-05-22  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: Autor zewnętrzny   Kategoria: Porady, produkty, technologie

Stworzyłam Chalk Paint trzydzieści lat temu, ponieważ potrzebowałam farby uniwersalnej, która może być stosowana na prawie każdej powierzchni, bez potrzeby gruntowania lub szlifowania” wspomina Annie Sloan ..

„Wyeliminowanie kłopotów związanych z przygotowywaniem mebli do malowania było całkowitym przełomem. Dzięki moim Chalk Paint™ ludzie ponowne pokochali odnawianie mebli. Trzy dekady później nadwyżka konsumpcji jest ogromnym problemem w naszym społeczeństwie, więc nadanie starym rzeczom zupełnie nowego wyglądu dzięki kolorowi jest nie tylko dobre dla portfela, ale także dla planety. Oznacza to, że malując i odzyskując, zapobiegasz niszczeniu lasów deszczowych, eliminujesz emisję dwutlenku węgla z procesów produkcji i transportu oraz ratujesz doskonale nadające się do użytku meble przed trafieniem na wysypisko śmieci! Największe benefity majsterkowanie przyniesie jednak Twojej psychice. Dla mnie malarstwo to najlepszy sposób na odstresowanie. Znalezienie kreatywnego i kojącego zajęcia jest szczególnie ważne dziś, w tych niepokojących czasach, w świecie sparliżowanym przez pandemię” – deklaruje Annie.
 
Przygotuj się na wiosnę i przekształć meble ogrodowe, stolarkę zewnętrzną, ogrodzenia i drzwi wejściowe dzięki Chalk Paint™. Wykończenie wytrzymałym lakierem poliakrylowym na bazie wody z wbudowaną ochroną UV będą Ci służyły przez wiele sezonów. Chalk Paint™ pomalujesz ogrodzenie, krzesła, półki i doniczki. Niezależnie od tego, czy dodajesz pasek lub dwa do donic, dekorujesz tace czy blat stołu, najprostsze plamy koloru i wzoru mogą tchnąć nowe życie w Twój balkon czy taras ogrodowy.


Na zdjęciach: ogrodzenie, fotele, półki i doniczki malowane farbą Chalk Paint™ (1L  w cenie 145 pln; 120ml w cenie 30 pln) i lakierem Chalk Paint™ (750 ml w cenie 145 pln). Poduszki w tkaninie z kolekcji Annie: Ticking in Olive.

Produkty Annie Sloan są sprzedawane za pośrednictwem sieci niezależnych pracowni, które bardziej niż kiedykolwiek potrzebują wsparcia. Skontaktuj się z lokalnym dystrybutorem. Ich listę znajdziesz na www.anniesloan.com/pl

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Porady, produkty, technologie

Drewno znów w modzie – jak je wykorzystać we wnętrzach?

2020-10-12

Nie da się ukryć, że drewno należy do ponadczasowych, wnętrzarskich klasyków, które w zasadzie… »

Nowoczesne ogrodzenia metalowe

2020-09-29

Każdy właściciel działki chce, aby jego posesja była bezpieczna. W celu ochrony parceli przed wtargnięciem… »

Mączka bazaltowa w ogrodnictwie - jakie ma zastosowania?

2020-09-11

Mączka bazaltowa jest często używana przez profesjonalne gospodarstwa ogrodnicze i nie wszyscy wiedzą, w jakim… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2020 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro