Architektura | Design | Budownictwo
Szukaj:
 
 

Architekci wnętrz z całej Polski ambasadorami marki Geberit

Informacje...

2020-08-28  Autor: Autor zewnętrzny   Źródło: Autor zewnętrzny   Kategoria: Wiadomości z kraju

Na dobrą opinię i zaufanie klientów: architektów i inwestorów, producenci pracują latami. Warto jednak czekać na owoce współpracy opartej na tak solidnych fundamentach. Geberit od blisko 150 lat zajmuje się wodą, dostarczając architektom na całym świecie technologie i urządzenia, które pozwalają im tworzyć komfortowe przestrzenie do życia. Marka działająca na polskim rynku od ćwierć wieku zbudowała również trwałe relacje z największymi pracowniami projektowymi w naszym kraju, czego najlepszym przykładem jest realizowany od kilku lat projekt „Ambasador Geberit”.

DESIGN MEETS FUNCTION – autorem tego hasła jest Geberit. Nie bez przyczyny stało się ono głównym mottem działań firmy. Ta dewiza zobowiązuje szwajcarskiego producenta do opracowywania technologii i urządzeń, które zawsze zachowują idealną równowagę między eleganckim designem a wyjątkową funkcjonalnością. Produkty Geberit sprawdziło i poleca wielu polskich architektów. Doceniając ich zaufanie i rekomendacje, marka zdecydowała się zainicjować projekt Ambasador Geberit. Prowadzenie wspólnych, spójnych działań w obszarze komunikacji pozwala uzyskać efekt synergii, korzystny dla każdej ze stron.

Ambasadorzy o marce
Zaproszenie do grona ambasadorów otrzymało jak dotąd kilkanaście pracowni z całej Polski. Jak architekci postrzegają markę Geberit? Dlaczego zdecydowali się przyjąć rolę ambasadora tej marki? Okazuje się, że powody są różne.

- Produkty Geberit płynnie łączą się z szerszą filozofią życia i funkcjonowania we współczesnym świecie. To jest dla mnie bardzo ważne i to mnie przekonuje  – mówi o swojej decyzji arch. Robert Konieczny, jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych na świecie polskich architektów, założyciel pracowni KWK Promes, ambasador Geberit.

Arch. Ida Mikołajska, prowadząca wspólnie z mamą – arch. Krystyną Mikołajską, rodzinną pracownię MIKOŁAJSKAstudio, docenia firmy propagujące trwałe i niezawodne rozwiązania, poszukujące innowacyjnych metod ograniczania zużycia wody. Dlatego – jak podkreśla w swojej wypowiedzi – podoba jej się podejście marki Geberit, która we wszystkich swoich produktach stawia na obniżenie zużycia wody przy zachowaniu niezmiennie wysokiego komfortu użytkowania.

Natomiast arch. Tomaszowi Słomce, właścicielowi pracowni TOKA+HOME, marka Geberit jednoznacznie kojarzy się z doskonałą jakością, trwałością oraz precyzją wykonania. Projektant docenia innowacyjne rozwiązania, wieloletnie doświadczenie oraz szereg szkoleń pomocnych w codziennej pracy, oferowanych przez szwajcarskiego producenta.

A za co ceni Geberit arch. Żaneta Mikołajczyk, prowadząca autorską pracownię HOME BEE? Można się tego dowiedzieć oglądając film, w którym sama opowiedziała, co najbardziej podoba jej się w produktach tej marki: https://www.geberit.pl/technical-pages/#videoId=6qxWkERKxw8ErLpMZHThqb

W gronie ambasadorów
Oprócz Roberta Koniecznego, Tomasza Słomki, Idy Mikołajskiej i Żanety Mikołajczyk w gronie Ambasadorów Geberit znalazła się też arch. wnętrz Agata Kokot (Nowa Architektura) i arch. Katarzyna Szramek (Szramek Architekci), a także biura projektowe RK Studio, Agmima, Architekte, Studio Ergo, Musiał Studio, Studio BB Architekci, Ewa Lorenc Architekci, Silver Home Project, JM Studio Architektoniczne oraz ORWAT Design. Wizytówki ambasadorów znaleźć można na stronie: https://www.geberit.pl/architekci/ambasadorzy-geberit/poznaj-ambasadorow-geberit/

Wszyscy ambasadorzy mają dostęp do materiałów inspiracyjnych, a także najświeższych informacji o produktach i działaniach Geberit. Mogą również liczyć na wsparcie promocyjne ze strony producenta.

Cieszymy się, że zdobyliśmy zaufanie cenionych pracowni projektowych z całego kraju. Możliwość współpracy z najlepszymi architektami jest dla nas bardzo ważna. Daje pewność, że walory urządzeń Geberit zostaną właściwie wykorzystane i zyskają najlepszą możliwą oprawę. Bardzo nam zależy, by współpraca w ramach projektu Ambasador Geberit przynosiła korzyści wszystkim stronom, w tym oczywiście inwestorom i użytkownikom naszych produktów – mówi Justyna Zborowska, PR & Advertising Manager Geberit Sp. z o.o.

Rosnące grono Ambasadorów świadczy o zaufaniu, jakim architekci i projektanci wnętrz darzą czołowego europejskiego producenta systemów sanitarnych. Wiedzą, że na jego sprawdzonych produktach, łączących eleganckie wzornictwo i innowacyjne technologie, można polegać. Dlatego z pełnym przekonaniem polecają je swoim klientom.

Więcej informacji na www.geberit.pl

Wasze opinie


Dodaj komentarz:

Treść komentarza: Podpis:

captcha

Przepisz kod:


Jak wstawić obrazek lub link do komentarza?
Drogi Czytelniku W-A.pl - w komentarzach w W-A.pl możesz wstawić zarówno linki jak i obrazki z zewnętrznych serwerów.
Aby wstawić aktywny link wpisz przed nim znaki [www], a po nim [/www] np. [www]www.w-a.pl[/www]
Aby wstawić obrazek wpisz przed jego adresem znaki [img], a po nim [/img] np. [img]www.w-a.pl/obrazek.jpg[/img]
UWAGA: Szerokość "cytowanych" obrazków może wynosić maksymalnie 570 pikseli. Wszystkie większe formaty nie będą wyświetlane.
W razie pytań i problemów piszcie do nas portal(at)w-a.pl

Redakcja W-A.pl nie odpowiada za treść opinii wyrażanych przez internautów piszących na stronach W-A.pl

Wiadomości z kraju

Nowoczesna hala sportowa na Ochocie

2020-09-09

Pełnowymiarowe boiska do piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki, halowej piłki nożnej, trzy sale… »

Budynki muszą być dzisiaj smart. Pandemia COVID-19 stworzyła nowe potrzeby oraz szanse na wykorzystanie technologii w ni

2020-08-28

PropTech oraz smart rozwiązania dla nieruchomości od kilku lat wkraczają do coraz większej liczby… »

Warsaw Home & Contract i Warsaw Build przełożone na 2021 rok

2020-08-28

W związku ze światową pandemią COVID-2019 informujemy, że po dokładnej analizie wszystkich okoliczności oraz… »

 

 
 
Copyright by W-A.pl 2002 - 2020 W-A.pl Projekt i wykonanie .apeiro